СКЗ, SVITTEX, LOGA - качество и надежность по выгодной цене!
+380 (66) 989-22-30Антон
+380 (66) 980-01-35Юлия
Отзывы о компании ХозПортал
Наталія К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дмитро Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Виктор Ш.
Очень плохо
На перший погляд солідний магазин виявився дешевою шаромижною конторкою. Прислали газову плитку, яку в цілях економії "декількох копійок" запакували самі в ящик від цукерок Рошен. В результаті неякісного пакування балони з газом, які геометрично були більші від розміру коробки, під час транспортування, продавили кейс газової плитки. В процесі спілкування запропонували компенсацйію в розмірір 70 гр. Елементарний гугл пошук виставиви такі кейси в ціні +/- 350 гр. Розумію що ціна перегріта, але якби не економили на пакуванні фахівцями Нової пошти то все було б доставлено цілим та неушкодженим. Не рекомендую цей магазин!!!
Комментарий продавца
Посилку, скоріше за все, пошкодила Нова Пошта при доставці. Клієнт не перевірив товар при отриманні і забрав посилку з відділення пошти. Ми не несемо відповідальності ні за законом ні за логікою за цілістність товару після його отримання. Але!!! Ми запропонували компенсувати 25%!!! від вартості товару для того щоб якось згладити кути та залишите гарне враження про себе. Клієнт відмовився... ПЕРЕВІРЯЙТЕ ПОСИЛКИ ПЕРЕД ОТРИМАННЯМ!!!!
На перший погляд солідний магазин виявився дешевою шаромижною конторкою. Прислали газову плитку, яку в цілях економії "декількох копійок" запакували самі в ящик від цукерок Рошен. В результаті неякісного пакування балони з газом, які геометрично були більші від розміру коробки, під час транспортування, продавили кейс газової плитки. В процесі спілкування запропонували компенсацйію в розмірір 70 гр. Елементарний гугл пошук виставиви такі кейси в ціні +/- 350 гр. Розумію що ціна перегріта, але якби не економили на пакуванні фахівцями Нової пошти то все було б доставлено цілим та неушкодженим.
Не рекомендую цей магазин!!!
Посилку, скоріше за все, пошкодила Нова Пошта при доставці. Клієнт не перевірив товар при отриманні і забрав посилку з відділення пошти. Ми не несемо відповідальності ні за законом ні за логікою за цілістність товару після його отримання. Але!!! Ми запропонували компенсувати 25%!!! від вартості товару для того щоб якось згладити кути та залишите гарне враження про себе. Клієнт відмовився...
ПЕРЕВІРЯЙТЕ ПОСИЛКИ ПЕРЕД ОТРИМАННЯМ!!!!
Дякую. Все працює чудово
Все супер!